Hakkımızda - Üstün Dekocity - Dekorasyon Alışveriş Merkezi

Hakkımızda

2007 Yılında Turan ÜSTÜN ve Turgut ÜSTÜN ile BEZCİ inşaat Ltd.Şti. arasında yapılan iş ortaklığıyla hayata geçirilen Türkiye’nin ilk yola cepheli Dekorasyon ve Alışveriş merkezi olan Üstün Dekocity Dekorasyon ve Alışveriş Merkezi, toplam 30.000 m2 kapalı alana sahiptir. 2007 Yılında açılışı yapılan Üstün Dekocity Dekorasyon ve Alışveriş Merkezi, Ankara’nın en önemli ana arterlerinden biri olan Eskişehir yolu üzerinde 14. Km.de konumlanmıştır. Ümitköy metro istasyonuna 200 m. uzaklıkta bulunmaktadır. Toplu ulaşım araçlarının duraklarına olan yakınlığıyla da kolay ulaşılabilir bir konuma sahiptir.
Konsept Alışveriş Merkezi anlayışının en başarılı örneklerinden biri olan Üstün Dekocity Dekorasyon ve Alışveriş Merkezi, hayal ettiğiniz tasarımların hayata geçmesine olanak sağlayan mağazalarıyla, dekorasyon dünyasının tüm renklerini zaman kaybetmeden yaşam alanlarınıza taşıyabilmenizi sağlamaktadır. Dekorasyon sektörünün önde gelen isimlerini bünyesinde barındıran ve 80 bağımsız bölümden oluşan Üstün Dekocity Dekorasyon ve Alışveriş Merkezi, Eskişehir yolu cepheli 20 adet mağaza ve her türlü konfora sahip 36 adet çok özel ofise sahiptir.
Dekorasyon konseptine ek olarak, Türkiye’nin ilk gerçek “Sosyete Pazarı” konseptiyle ünlü olan İstanbul Sosyete Pazarı da Üstün Dekocity Dekorasyon ve Alışveriş Merkezi içerisinde hizmet vermektedir. Alışveriş merkezimizde 1000 araç kapasitesine sahip kapalı ve açık otopark bulunmaktadır. Ayrıca, kapalı otoparkında bulunan oto yıkama servisinde; oto kuaför, motor ve boya koruma hizmetleri verilmektedir.